APC Glühlampe BA9S, 130V DL1CE130
EUR5.67 incl. 20 % VAT excl. shipping costs
delivery time: Im Versandlager lagernd - versandbereit in 24-48 Stunden
Product.Nr.: DL1CE130
weight: 1,5 kg
Manufacturer: Schneider Electric
Bewertung:
product description
Preis bezieht sich auf: 1 - STK
Schneider Electric DL1CE130. Compatible products: Harmony XAC. Package weight: 2 g, Package depth: 45 mm, Package width: 105 mm
General
Type
Various Light Bulb
Socket type
BA9s
Bulb type
A-Line
Voltage
130 V