Schneider Electric Glühlampe BA9s 24V DL1CE024
EUR4.13 incl. 20 % VAT excl. shipping costs
delivery time: dispatch warehouse - ready to ship in 24 - 48 hours
Product.Nr.: DL1CE024
weight: 1,5 kg
Manufacturer: Schneider Electric
Bewertung:
product description
clear incandescent bulb with BA9s base - 24 V / 2.6 W
Schneider Electric DL1CE024
General
Type
Incandescent
Socket type
BA9s
Voltage
24 V
Glass type (clear/frosted)
Clear
Number of pieces
10er
Technical specifications
Current consumtion
100 mA